Filmy EUROWATER

Możesz odwiedzić nasz kanał Youtube tutaj.

EUROWATER WTP-F

Stacja uzdatniania wody zamontowana na ramie. Modułowa konstrukcja.

EUROWATER WTP-F

Stacja uzdatniania wody zamontowana na ramie.

EUROWATER WTP-C

Stacja uzdatniania wody w kontenerze.

Produkcja stalowych zbiorników w EUROTANK

Zobacz, w jaki sposób powstają stalowe zbiorniki Eurowater. Prezentujemy szczególny zbiornik na filtr ciśnieniowy TF-100.

75 rocznica powstania firmy EUROWATER

4 czerwca 2011, EUROWATER zaprosiło każdego pracownika ze wszystkich oddziałów w Europie na prezentację biura głównej siedziby firmy oraz zakładu produkcyjnego. Następnie odbyło się uroczyste przyjęcie w Centrum Kongresowym w Aarhus w Danii.

SILHORKO open house event

18 listopada 2011 EUROWATER było gospodarzem na imprezie skierowanej do pracowników, dostawców, dystrybutorów oraz przyjaciół firmy. SILHORKO jest marką EUROWATER w Danii. Aby włączyć angielskie napisy, nasiśnij "CC" po włączeniu filmu.

Linki

Uzdatnianie wody Eurowater.

 

50 m³ / h ultraczysta woda dla Indussa IV

EUROWATER z realizowało outsourcingowy projekt Induss IV dla firmy chemicznej Proviron w Belgii. Stacja uzdatniania wody zaprojektowana została z z możliwością zdalnego sterowania.

Wynajem stacji uzdatniania wody - gotowych do użytku

EUROWATER oferuje szeroką gamę stacji uzdatniania wody przeznaczonych pod wynajem dla klientów, którzy tymczasowo potrzebują takich urządzeń.

Stacje uzdatniania wody - dlaczego warto?

Firma Eurowater od ponad 80 lat dostarcza specjalityczne rozwiązania w zakresie uzdatniania wody dla przemysłu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wysokiej technologii zyskaliśmy zaufanie przedsiębiorców z rożnych branż. Przyczyniło się to w znacznym stopniu do rozwoju firmy, która obecnie posiada swoje oddziały w 14 krajach.