Oszczędzaj wodę i energię dzięki nowoczesnej technologii

Zwrot z inwestycji dla RO-PLUS może w wielu przypadkach wynosić około roku.

Chroń środowisko naturalne i oszczędzaj pieniądze- unowocześnij swoją stację RO

Zastosowanie nowych i energooszczędnych technologii w stacjach uzdatniania wody zapewnia zmniejszenie zużycia wody i energii elektrycznej. EUROWATER oferuje szeroki zakres modernizacji stacji odwróconej osmozy (RO), tak więc zarówno nowi jak i dotychczasowi klienci mogą stać się beneficjentami nowoczesnych technologii. Oferowane modernizacje są proste do wdrożenia, a okres zwrotu inwestycji może wynosić nawet 6 miesięcy.

 

Oszczędzaj wodę
- zmodernizuj istniejącą stację RO-PLUS

RO-PLUS to nowa seria modułów oraz stacji RO firmy EUROWATER, służących do demineralizacji wody. Stacje są projektowane do pracy z odzyskiem do 90%, jednocześnie gwarantując wysoką niezawodność urządzeń.

 

Oszczędzaj energię
- zastosuj niskoenergetyczne memmbrany

Rozwój technologii membranowych oferuje możliwości optymalizowania procesów spełniając w ten sposób indywidualne wymagania odbiorców: walkę z zanieczyszczeniami, rygorystyczne wytyczne do jakości, mniejsze zużycia energii lub inne wyzwania.

 

Bardziej przyjazny w użytkowaniu
- zastosuj nowy sterownik PLC

Sterownik SE30 został zaprojektowany specjalnie dla stacji RO EUROWATER i wyposażony jest w wyjście analogowe dla zewnętrznego pomiaru przewodności. Sterownik ten bazuje na technologii PLC i zapewnia łatwy dostęp do nastaw i statusu pracy. Zmiękczacz może byś sterowany z tego samego sterownika SE30.

 

Oszczędzaj energię
- zastosuj energooszczędne pompy

EUROWATER stosuje pompy z silnikami o wysokiej sprawności oraz falownikami zaprojektowanymi specjalnie w celu zmniejszenia zużycia energii elektrycznej.     Dodatkowo, aby spełnić wymagania europejskiej dyrektywy EuP IC3 standard, zastosowano wiele usprawnień elementów takich jak np. chłodzenie silnika oraz łożyskowanie. Krótko mówiąc, znaczny wzrost średniej długości życia pompy oraz redukcja kosztów eksploatacyjnych.

Już dziś skontaktuj się z firmą EUROWATER i rozpocznij kompleksową optymalizację zużycia wody i energii. Poddamy przeglądowi Państwa stację oraz stworzymy indywidualną ocenę możliwości ograniczenia zużycia wody i energii, co przyniesie nie tylko korzyści dla środowiska, ale również zmniejszy Państwa koszty eksploatacyjne.

 

Czytaj więcej

 

Linki

Uzdatnianie wody Eurowater.