O firmie EUROWATER


Firma EUROWATER została założona w 1936 roku, rozpoczynając swoją działalność od wytwarzania urządzeń do filtracji wody dla spółdzielni mleczarskich. Od tego czasu znacznie rozszerzyła swoje usługi i obecnie oferuje rozwiązania dla Klientów w niemal wszystkich branżach w przemyśle.

Nasze działania koncentrują się na rozwoju, produkcji oraz marketingu kompletnych rozwiązań do uzdatniania wody. Nasze doświadczenie w tej dziedzinie obejmuje:

  • Bardzo liczne zakłady wodociągowe i prywatne ujęcia wody
  • Rożnorodne zastosowania we wszystkich rodzajach zakładów przemysłowych i instytucji

Jesteśmy grupą 350 niezależnych i doświadczonych pracowników, z czego połowa pracuje w naszej siedzibie w Danii, głównie w centrali i zakładzie produkcyjnym.

Nasze produkty są bardzo wysokiej jakości. Rozwiązania, wybór materiałów i procesy produkcyjne są stale optymalizowane w ścisłej współpracy z naszymi dostawcami.

Nasze wieloletnie doświadczenie i modułowa konstrukcja urządzeń gwarantuje niezawodne instalacje, krótki czas dostawy i konkurencyjne ceny.

Produkcja większych filtrów ciśnieniowych odbywa się w naszej spółce zależnej, Eurotank A/S, znajdujacej się w pobliżu naszej centrali w Danii.

Firma EUROWATER posiada oddziały w 14 krajach, obsługujemy naszych Klientów za pośrednictwem 23 lokalnych biur. Stosunki z naszymi pracownikami, Klientami i współpracownikami opierają się na długoterminowych relacjach. Międzynarodowy aspekt naszej działalności stanowi podstawę wymiany wielu doświadczeń i ustanawia naszą firmę w gronie wiodących producentów stacji uzdatniania wody w Europie.

 

Linki

Uzdatnianie wody Eurowater.