Od konsultacji do całościowych rozwiązań

Firma EUROWATER oferuje konsultacje, analizy wody, porady eksperckie, koncepcje, projektowanie, instalację, rozruch, szkolenie personelu obsługi stacji, serwis posprzedażowy, składający się z prewencyjnych przeglądów oraz umów serwisowych. W skrócie: oferujemy wszystko od konsultacji do całościowych rozwiązań.

W zakresie zaopatrzenia w wodę pitną oferujemy również przygotowanie materiałów do przetargów, zaproszenie do składania ofert oraz nadzór w trakcie realizacji projektu.

Zakres naszej działalności jest szeroki. Możemy dostarczyć całościowe rozwiązanie lub jego część. Możliwa jest współpraca z nami poprzez cały proces od pierwszego kontaktu do ostatecznego rozwiązania lub np. tylko w przypadku dostaw pojedynczych elementów stacji lub części zamiennych.

 

 

80 lat doświadczenia
Firma EUROWATER to 80 lat doświadczeń w obszarze opracowywania, wytwarzania oraz dystrybucji wysoce trwałych urządzeń do uzdatniania wody cechujących się niezawodnością pracy oraz minimalnym zapotrzebowaniem obsługi - każde urządzenie zaprojektowane jest specjalnie dla Twoich potrzeb. Źródłem naszego sukcesu jest właściwy dobór materiałów, posiadana wiedza techniczna oraz sprawdzona konstrukcja urządzeń.

Od wody gruntowej do wody uzdatnionej
Zakres naszych działań przedstawiony jest poniżej na ilustracji procesu uzdatniania od wody gruntowej do wody uzdatnionej. Pomiędzy różnymi jakościami wody istnieje wiele etapów uzdatniania, w każdym z nich możliwe jest zastosowanie rozwiązań firmy EUROWATER.

Czytaj więcej

 

Linki

Uzdatnianie wody Eurowater.