Niezawodne stacje uzdatniania wody  - gwarantowane

<
Stacje uzdatniania wody


Firma EUROWATER produkuje niezawodne stacje uzdatniania wody o bardzo długiej żywotności, wymagające minimum obsługi. Podstawą jest rozległa wiedza teoretyczna i praktyczna na temat uzdatniania wody, przetestowanych i uznanych technologii oraz komponentów.

Oprócz doradztwa i sprzedaży oferujemy projektowanie, instalację, rozruch i serwisowanie urządzeń.

Nasze wieloletnie doświadczenie, wysokonakładowa produkcja i standardowy modułowy system zabudowy urządzeń gwarantuje niezawodność pracy, krótki czas dostawy i konkurencyjne ceny.

 

 

Produkty standardowe
Firma EUROWATER oferuje szeroki i kompletny asortyment produktów do uzdatniania wody opartych o system standardowej zabudowy modułowej. Stacje mogą być indywidualnie zestawione i rozszerzone zgodnie z wymaganiami odbiorcy.

 

Produkty niestandardowe
Jako punkt wyjścia, dostarczamy szeroką gamę produktów standardowych. Jeśli potrzebujesz bardziej rozbudowanej instalacji, znajdziemy odpowiednie rozwiązanie wraz z Tobą i dostosujemy materiały, oprzyrządowanie i sterowanie zgodnie z życzeniem. Przykładami zamówień na tego typu produkty są nasze kompletne stacje uzdatniania, montowane na ramie lub montowane w kontenerach o wielkości 20 i 40 stóp.

 
Wynajem stacji uzdatniania wody.

Stacje EUROWATER na wynajem
Potrzebujesz wody zmiękczonej, zdemineralizowanej, bądź pozbawionej bakterii przez określony czas? Oferujemy rozwiązania dla małych, średnich oraz wielkich wydajności jako rozwiązanie tymczasowe. Jednostki są gotowe do pracy!

 

Stacje montowane na ramie

To rozwiązanie jest w pełni wyposażone w wewnętrzne orurowania i fabryczne okablowanie Cała stacja zostaje przetestowana w naszym zakładzie pod kątem wydajności i ciśnienia. 

 

Woda zdemineralizowana - prosto i wygodnie
Jednostki Silex i Eurex posiadają złoże mieszane (mixed-bed) i są wykorzystywane do produkcji na miejscu wody zdemineralizowanej o najwyższej jakości. Koncepcja jest przyjazna dla użytkownika, ponieważ jednostki są regenerowane w naszej fabryce w Danii i używane są przez laboratoria, drukarnie, fotografów, dentystów, lekarzy, apteki, szkoły, szkoły średnie itp. Oferujemy Państwu niedrogie rozwiązanie, alternatywne do zakupu butelkowanej wody zdemineralizowanej.

 

Stacje na wynajem EUROWATER

Potrzebujesz wody pitnej, zmiękczonej, zdemineralizowanej, bądż pozbawionej bakterii przez określony czas? Oferujemy rozwiązania dla małych, średnich oraz wielkich wydajności. Jednostki są gotowe do pracy! 

Czytaj więcej

 

Linki

Uzdatnianie wody Eurowater.