Ciepłownie i elektrownie 

Uzdatnianie wody w kotłowniach i elektrowniach.
Uzupełniająca woda kotłowa dla wysokociśnieniowej turbiny parowej. Jakość wody spełnia parametry VGB dla wody kotłów parowych z dopuszczalnym ciśnieniem pracy powyżej 68 bar.

Stacje uzdatniania wody dla dostawców ciepła to jeden z głównych obszarów działania Eurowater. Prawidłowy dobór instalacji przygotowania wody zapewni bezawaryjną pracę systemu, minimalizując koszty eksploatacji. Zagadnienie przygotowania wody dotyczy zarówno wody uzupełniającej dla kotłowni parowych w elektrociepłowniach, jak i wody uzupełnianej do obiegów ciepłowniczych. 

Projekt
Projektowanie ciągów technologicznych uzdatniania wody wymaga znajomości wielu parametrów, które mogą się różnić w zależności od projektu. Znając te parametry, doświadczeni technologowie firmy Eurowater dokonują wyboru optymalnego rozwiązania i obliczają koszty eksploatacji.

Międzynarodowe doświadczenie 
Eurowater dostarcza technologie uzdatniania wody dla wielu ciepłowni i elektrowni na całym świecie. Oferujemy doradztwo i dostawę instalacji o wysokim standardzie technicznym wyposażonym w sterowanie oparte na PLC.

Czytaj więcej

 

Linki

Uzdatnianie wody Eurowater.