Przemysł elektroniczny

Wiadomo, że woda może przewodzić prąd. Odnosi się to również do wody pitnej. Skuteczne uzdatnianie wody może obniżyć jej przewodność właściwą do ok. 0,055 mikro siemensów na centymetr. Jest to teoretycznie najniższy poziom, jaki można osiągnąć w warunkach ziemskich. Podczas produkcji części elektronicznych wymagane jest stosowanie wody o bardzo wysokiej jakości.       

Dostosowanie rozwiązań do potrzeb 
W firmie EUROWATER opracowano rozwiązania dla przemysłu elektronicznego. Rozwiązania te dostosowywane są do indywidualnych potrzeb Klienta. Spełniamy surowe wymagania tej branży przemysłu, jeśli chodzi o dobór materiałów dla urządzeń oraz instalacji.

Know-how  
Posiadamy duże doświadczenie w budowie stacji uzdatniania wody stosowanych przy produkcji półprzewodników, włókien światłowodowych, płytek drukowanych i krzemowych. Eurowater jest wiodącym dostawcą działającym w tej branży.

Rozwiązanie dla wody procesowej. Części orurowania zrobione są z polipropylenu charakteryzującego się odpornością na środki do dezynfekcji i chemikalia. Złącza wykonane są technologią spawania BCF, co eliminuje ryzyko pojawienia się bakterii.

Czytaj więcej

 

Linki

Uzdatnianie wody Eurowater.