Szpitale i laboratoria

Dwupasowa stacja odwróconej osmozy o wydajności 0,5 m³/h.

Szpitale, laboratoria i zakłady farmaceutyczne są dużymi odbiorcami instalacji uzdatniania wody. Podmioty te potrzebują wody o szczególnie wysokich parametrach do zasilania autoklawów, destylatorów, aparatów ultradźwiękowych, testów, myjek laboratoryjnych, do mycia basenów, sprzętu dentystycznego, produkcji farmaceutycznej, stacji dializ i wielu innych zastosowań.   

Oprócz tego także wiele innych aplikacji takich jak woda do kotłów parowych lub do celów socjalnych wymaga niezawodnych instalacji uzdatniania wody.  

Wiele potrzeb - różnorodność rozwiązań   
Firma EUROWATER dostarczyła instalacje uzdatniania wody do wielu zastosowań z branży medycznej i większość europejskich szpitali korzysta z naszych niezawodnych instalacji. Nasz nowy produkt stacja dwupasowej odwróconej osmozy, jest popularna ze względu na podwójne zabezpieczenie jakości uzdatnianej wody.      

Referencje       
Firma EUROWATER może się pochwalić referencjami nie tylko od europejskich szpitali i laboratoriów, ale także od międzynarodowych koncernów produkujących farmaceutyki. Nasze stacje dwupasowej odwróconej osmozy spełniają zarówno europejskie, jak i amerykańskie normy dla wody ultraczystej.

Czytaj więcej

 

Linki

Uzdatnianie wody Eurowater.