Serwis posprzedażowy

Menadżerowie firmy Eurowater z 21 biur z 14 krajów Europy.


Międzynarodowy serwis posprzedażowy
Firma EUROWATER oferuje międzynarodowy serwis posprzedażowy charakteryzujący się szybką identyfikacją i rozwiązywaniem zadań. Nasz dział serwisowy rozwiąże zarówno bieżące sprawy, jak i kwestie konserwacji urządzeń. Nasi Klienci są dla nas bardzo ważni i czujemy, że naszą odpowiedzialnością jest, aby nasze produkty spełniały pokładane w nich oczekiwania przez wiele lat. Właściwa praca Twojej stacji uzdatniania wody może być zagwarantowana dzięki umowie serwisowej o serwisie zapobiegawczym z Twoim lokalnym przedstawicielem sprzedaży i serwisu. Dzięki temu wydłużysz czas pracy swojej stacji i zawsze utrzymasz niskie koszty eksploatacyjne. Posiadamy umowy serwisowe z wieloma wodociągami, zakładami przemysłowymi i przedsiębiorstwami. Umowa przystosowywana jest pod konkretne potrzeby.

Lokalny serwis
Bliskość do naszych Klientów ma dla nas znaczenie szczególne, ponieważ wiemy jak ważna dla nowoczesnego przedsiębiorstwa i zakładu wodociągowego jest szybka i kompetentna pomoc serwisowa. W 38 oddziałach na terenie Europy posiadamy lokalnych techników serwisu. Lokalni przedstawiciele w całej Europie zapewniają szybką i rzetelną obsługę Twojej stacji uzdatniania wody. W przypadku jakichkolwiek problemów pomożemy rozwiązać je przez telefon lub wyślemy na miejsce naszego serwisanta.

Części zamienne
Firma EUROWATER gwarantuje ciągłą dostępność części zamiennych. Nasze samochody serwisowe wyposażone są w szeroki asortyment części zamiennych, z których większość produkowana jest przez naszą firmę. Jest to m.in. sól dla stacji zmiękczania, zestaw testowy do okresowego badania twardości wody po uzdatnianiu w stacji zmiękczania, wypełnienia do stacji filtracji i stacji wymiany jonowej, membrany do stacji RO, filtry workowe oraz rozmaite części zamienne.

Kontakt
Jeśli potrzebujesz serwisu, skontaktuj się ze swoim przedstawicielem regionalnym w swoim państwie.

Czy potrzebujesz pomocy lub chcesz zadać pytanie?
Proszę wypełnić pola poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą przy pomocy poczty e-mail lub telefonicznie.

Proszę o kontakt
 
Pytanie / problem* 
Nazwa firmy* 
Nazwisko* 
Adres* 
Miejscowość i kod pocztowy* 
Kraj* 
Telefon* 
E-mail* 

Czytaj więcej

 

Linki

Uzdatnianie wody Eurowater.