Woda procesowa

Nawet najlepszej jakości woda wodociągowa może sprawić problemy w zastosowaniu jej bezpośrednio do produktu.

Producenci kosmetyków, leków, środków chemicznych, a także browary i mleczarnie to przykłady miejsc, gdzie niezbędne jest dodatkowe lub alternatywne uzdatnianie wody.

Rozwiązanie pod wymagania klienta
Sole nieorganiczne i humusy są usuwane w procesie demineralizacji zarówno w procesach membranowych, jak i wymiany jonowej. Mikroorganizmy obecne w wodzie mogą być usunięte w procesie filtracji i dezynfekcji UV. Odpowiednio dobrana stacja uzdatniania wody przyczynia się do uzyskania produktu o zamierzonej jakości i wyglądzie.

Zobowiązania
Eurowater dostarcza kompletne stacje uzdatniania wody procesowej w niemal wszystkich gałęziach przemysłu. Nasza doświadczona kadra inżynierska zrealizuje zadanie od zaprojektowania stacji, poprzez wykonanie dokumentacji, do montażu urządzeń. Więcej informacji uzyskacie Państwo w najbliższym oddziale Eurowater.

 

 

Stacja uzdatniania wody dla przemysłu kosmetycznego. Instalacja składa się ze stacji zmiękczania, jednostki odwróconej osmozy ze stali nierdzewnej AISI 316 oraz jednostki EDI. Wszystkie urządzenia są przystosowane do dezynfekcji gorącą wodą.

Czytaj więcej

 

Linki

Uzdatnianie wody Eurowater.